• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STRİKE SUİT ZERO: DİRECTOR’S CUT TORRENT İNDİR
#1
[Resim: RnOHSm.jpg]

2299 yılında yıldızlar arası bir savaş patlak veriyor. Dünyayı yok olmaktan kurtarma yarışında ölümcül bir uzay zırhına dönüşme kabiliyetine sahip olan devrim yaratıcı bir savaş uçağı Strike Suit’in kontrolü sende. İt dalaşı becerilernle kainatın kaderini doğrudan etkileyeceğin dev donanma savaşlarına katıl.

17 benzersiz görevi kapsayan renkli ve canlı bir evreni keşfet. Zeki düşman uçaklarıyla temasa geç ve parçalarına ayırmak için zayıf noktalarından faydalanacağın dev ticaret gemileriyle kapış. Strike Suit’ini geliştir ve savaşı kendi zevkine göre özelleştirmek için silah envanterini kişiselleştir. Üç Strike Suit dahil altı gemini kullanarak görülmemiş it dalaşlarına katıl.

Yönetmen Kesimi, Heroes of the Fleet hikayesi dahil ekstra içerik ve daha gelişmiş hikaye gibi gelecek jenerasyona ait bölümler içeriyor.

Uzay savaşı burada yeniden doğdu.

ANAHTAR ÖZELLİKLER
– Hızlı, yıkıcı uzay savaşı: özgürce çok sayıda düşmanla çarpış, diğer pilotlarla it dalaşı yap, dev donanma savaşlarına katıl ve büyük yapıları savun.
– Strike Suit: Pursuit Modundan (hız ve güç) Strike moduna (güçlü, yüksek manevralı savaş modu) stratejik olarak geçiş yap
-Ticaret Gemisi Yıkımı: Ticaret gemilerini parçalarına ayır, taretlerini patlat ve süper yapılarını tamamen yok etmek için zayıf noktalarını bul.
– Canlı ve renki kainat: Uzay karanlık değil; ayrıca bomboş bir alan da değil. 13 eşsiz konumda Strike Suit ile renkli ve canlı kainatı keşfet.
– Gemi Tasarımları, ünlü Makine Mühendisi Junji Okubo’ya (Ex-Machina, Steel Battalion ile bilinir) aittir.
– Müzik ödül kazanan bestekar Paul Ruskay (Homeworld) ile Japon şarkıcı / söz yazarı Kokia’ya (Tales of Innocence, Gunslinger Girl: II Teatrino) aittilr
– Yönetmen Kesimi yeni gemi modelleri, gelişmiş desenler ve ışık, yeniden yapılandırılmış bir hikaye, Heroes of the Fleet görev paketi ve Marauder ve Raptor Strike Suit’leri içeriyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1) veya Windows 8
İşlemci: Intel Core 2
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 460
HDD: 5 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1) veya Windows 8
İşlemci: Intel Core i5
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 560
HDD: 5 GB Disk alanı


Ek Dosyalar
.torrent   strike.suit.zero.directors.cut.torrent (Dosya Boyutu: 38.92 KB / İndirme Sayısı: 82)
  Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
mersin bayan escort